DIN 95 A2 6,0X75
Vijak za drvo s upuštenom lećastom glavom
Broj predmeta
009526 75
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377017376
Neto teža na 100
1,233 kg
Broj predmeta
009526 75
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377017376
Neto teža na 100
1,233 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 75 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 45 mm |
| Promjer glave (dk) | 11 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 95 A2 6,0X75