DIN 95 A4 2,5X20
Vijak za drvo s upuštenom lećastom glavom
Broj predmeta
0095425 20
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377017673
Neto teža na 100
0,054 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
0095425 20
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377017673
Neto teža na 100
0,054 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 12 mm |
| Promjer glave (dk) | 4,7 mm |
| Visina glave (k) | 1,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 95 A4 2,5X20