DIN 96 A2 2,5X10
Vijak za drvo s poluokruglom glavom
Broj predmeta
0096225 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377018762
Neto teža na 100
0,056 kg
Broj predmeta
0096225 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377018762
Neto teža na 100
0,056 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | Panhead |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 6 mm |
| Promjer glave (dk) | 5 mm |
| Visina glave (k) | 1,7 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 96 A2 2,5X10