DIN 96 A4 3,5X12
Vijak za drvo s poluokruglom glavom
Broj predmeta
0096435 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377020031
Neto teža na 100
0,110 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
0096435 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377020031
Neto teža na 100
0,110 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 12 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | Panhead |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 7,2 mm |
| Promjer glave (dk) | 7 mm |
| Visina glave (k) | 2,4 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 96 A4 3,5X12