DIN 961 A2-70 M 10X1,25X20
Šesterobridni vijci s finim navojem
Broj predmeta
0961210 125 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341051
Neto teža na 100
2,320 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
0961210 125 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341051
Neto teža na 100
2,320 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| vrsta niti | Fini navoj |
| Kutne dimenzije (e) | 18,9 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| Visina glave (k) | 6,4 mm |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- finim navojemShare DIN 961 A2-70 M 10X1,25X20