DIN 961 A2-70 M 12X1,5X45
Šesterobridni vijci s finim navojem
Broj predmeta
0961212 15 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341198
Neto teža na 100
5,170 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
0961212 15 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341198
Neto teža na 100
5,170 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| vrsta niti | Fini navoj |
| Kutne dimenzije (e) | 21,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 19 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| Visina glave (k) | 7,5 mm |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- finim navojemShare DIN 961 A2-70 M 12X1,5X45