DIN 961 A2-70 M 16X1,5X60
Šesterobridni vijci s finim navojem
Broj predmeta
0961216 15 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341280
Neto teža na 100
12,200 kg
Pakiranje:
25
Broj predmeta
0961216 15 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377341280
Neto teža na 100
12,200 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| vrsta niti | Fini navoj |
| Kutne dimenzije (e) | 26,75 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 24 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| Visina glave (k) | 10 mm |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- finim navojemShare DIN 961 A2-70 M 16X1,5X60