DIN 963 A2 M 16X70
Vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
0963216 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377109224
Neto teža na 100
10,800 kg
Broj predmeta
0963216 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377109224
Neto teža na 100
10,800 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 29 mm |
| Visina glave (k) | 8 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 963 A2 M 16X70