DIN 963 A2 M 1X10
Vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
096321 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377282118
Neto teža na 100
0,005 kg
Broj predmeta
096321 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377282118
Neto teža na 100
0,005 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 1 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 1,9 mm |
| Visina glave (k) | 0,6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 963 A2 M 1X10