DIN 963 A4 M 3X35
Vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
096343 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377112286
Neto teža na 100
0,166 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
096343 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377112286
Neto teža na 100
0,166 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 5,6 mm |
| Visina glave (k) | 1,65 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 963 A4 M 3X35