DIN 963 A4 M 5X75
Vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
096345 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377283863
Neto teža na 100
0,980 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
096345 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377283863
Neto teža na 100
0,980 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 75 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 9,2 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 963 A4 M 5X75