DIN 964 A2 M 2,5X30
Lećasti vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
0964225 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377113566
Neto teža na 100
0,102 kg
Broj predmeta
0964225 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377113566
Neto teža na 100
0,102 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 4,7 mm |
| Visina glave (k) | 1,5 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 964 A2 M 2,5X30