DIN 964 A2 M 8X30
Lećasti vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
096428 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377114365
Neto teža na 100
1,250 kg
Broj predmeta
096428 30
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377114365
Neto teža na 100
1,250 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 14,5 mm |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 964 A2 M 8X30