DIN 964 A4 M 4X12
Lećasti vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
096444 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377114860
Neto teža na 100
0,137 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
096444 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377114860
Neto teža na 100
0,137 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 12 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,2 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 964 A4 M 4X12