DIN 964 A4 M 5X80
Lećasti vijci s upuštenom glavom i urezom
Broj predmeta
096445 80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377115201
Neto teža na 100
1,071 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
096445 80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377115201
Neto teža na 100
1,071 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 9,2 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 964 A4 M 5X80