DIN 965 A4 M 2,5X4 Z
Vijci s upuštenom glavom i križastim urezom
Broj predmeta
09654025 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377118851
Neto teža na 100
0,021 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
09654025 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377118851
Neto teža na 100
0,021 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 4 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 4,7 mm |
| Visina glave (k) | 1,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Dimenzija a (Dimenz. a) | 0,9 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ1 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 965 A4 M 2,5X4 Z