DIN 965 A4 M 5X40 H
Vijci s upuštenom glavom i križastim urezom
Broj predmeta
096545 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377120120
Neto teža na 100
0,540 kg
Broj predmeta
096545 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377120120
Neto teža na 100
0,540 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 9,2 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Dimenzija a (Dimenz. a) | 1,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 965 A4 M 5X40 H