DIN 965 A4 M 8X50 Z
Vijci s upuštenom glavom i križastim urezom
Broj predmeta
0965408 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377344663
Neto teža na 100
1,780 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
0965408 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377344663
Neto teža na 100
1,780 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 14,5 mm |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Dimenzija a (Dimenz. a) | 2,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ4 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 965 A4 M 8X50 Z