DIN 966 A2 M 2X25 H
Lećasti vijci s upušt. glavom i križastim urezom
Broj predmeta
096622 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377288158
Neto teža na 100
0,054 kg
Broj predmeta
096622 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377288158
Neto teža na 100
0,054 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 3,8 mm |
| Visina glave (k) | 1,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH1 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 966 A2 M 2X25 H