DIN 966 A2 M 6X22 Z
Lećasti vijci s upušt. glavom i križastim urezom
Broj predmeta
0966206 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377288011
Neto teža na 100
0,513 kg
Broj predmeta
0966206 22
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377288011
Neto teža na 100
0,513 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 22 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 11 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 966 A2 M 6X22 Z