DIN 966 A2 M 8X80 Z
Lećasti vijci s upušt. glavom i križastim urezom
Broj predmeta
0966208 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377345059
Neto teža na 100
2,850 kg
Broj predmeta
0966208 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377345059
Neto teža na 100
2,850 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 14,5 mm |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ4 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 966 A2 M 8X80 Z