DIN 966 A4 M 3X14 Z
Lećasti vijci s upušt. glavom i križastim urezom
Broj predmeta
0966403 14
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377122292
Neto teža na 100
0,079 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
0966403 14
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377122292
Neto teža na 100
0,079 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 14 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 5,6 mm |
| Visina glave (k) | 1,65 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ1 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 966 A4 M 3X14 Z