DIN 966 A4 M 8X16 Z
Lećasti vijci s upušt. glavom i križastim urezom
Broj predmeta
0966408 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377345196
Neto teža na 100
0,805 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
0966408 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377345196
Neto teža na 100
0,805 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 14,5 mm |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ4 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 966 A4 M 8X16 Z