DIN 97 A2 4,0X35
Vijak za drvo s upuštenom glavom
Broj predmeta
009724 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377021427
Neto teža na 100
0,264 kg
Broj predmeta
009724 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377021427
Neto teža na 100
0,264 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 21 mm |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,2 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 97 A2 4,0X35