DIN 97 A2 4,5X50
Vijak za drvo s upuštenom glavom
Broj predmeta
0097245 50
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377021557
Neto teža na 100
0,451 kg
Broj predmeta
0097245 50
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377021557
Neto teža na 100
0,451 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 30 mm |
| Promjer glave (dk) | 8,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 97 A2 4,5X50