DIN 97 A4 4,0X45
Vijak za drvo s upuštenom glavom
Broj predmeta
009744 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377022745
Neto teža na 100
0,336 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
009744 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377022745
Neto teža na 100
0,336 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 27 mm |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,2 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 97 A4 4,0X45