DIN 97 A4 5,5X60
Vijak za drvo s upuštenom glavom
Broj predmeta
0097455 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377023131
Neto teža na 100
0,846 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
0097455 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377023131
Neto teža na 100
0,846 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 36 mm |
| Promjer glave (dk) | 10,2 mm |
| Visina glave (k) | 2,75 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 97 A4 5,5X60