ISO 10642 A2-070 M 24X90
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
10642224 90
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377181022
Neto teža na 100
29,900 kg
Broj predmeta
10642224 90
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377181022
Neto teža na 100
29,900 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 24 mm |
| Ukupna dužina (l) | 90 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 14 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 39 mm |
| Visina glave (k) | 14 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A2-070 M 24X90