ISO 10642 A2 M 3X10
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
1064223 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377181039
Neto teža na 100
0,060 kg
Broj predmeta
1064223 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377181039
Neto teža na 100
0,060 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 2 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 6,72 mm |
| Visina glave (k) | 1,86 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A2 M 3X10