ISO 10642 A2 M 6X20 TX30
Upušt. vijci sa zvjezdastim upust.
Broj predmeta
106422T6 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377180100
Neto teža na 100
0,450 kg
Broj predmeta
106422T6 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377180100
Neto teža na 100
0,450 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Visina glave (k) | 3,3 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A2 M 6X20 TX30