ISO 10642 A4-070 M 10X150
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
10642410 150
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377182166
Neto teža na 100
7,900 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
10642410 150
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377182166
Neto teža na 100
7,900 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 150 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 22,4 mm |
| Visina glave (k) | 6,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 6 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A4-070 M 10X150