ISO 10642 A4-070 M 5X35
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
1064245 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377183286
Neto teža na 100
0,490 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
1064245 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377183286
Neto teža na 100
0,490 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 11,2 mm |
| Visina glave (k) | 3,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 3 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A4-070 M 5X35