ISO 10642 A4-070 M 6X75
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
1064246 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377264992
Neto teža na 100
1,390 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
1064246 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377264992
Neto teža na 100
1,390 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 75 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 13,44 mm |
| Visina glave (k) | 3,72 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 4 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A4-070 M 6X75