ISO 10642 A4 M 2,5X16
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
10642425 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377387028
Neto teža na 100
0,057 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
10642425 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377387028
Neto teža na 100
0,057 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 5 mm |
| Visina glave (k) | 1,55 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 1,5 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Karakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A4 M 2,5X16