ISO 10642 A4 M 20X50
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
10642420 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377182777
Neto teža na 100
12,300 kg
Pakiranje:
25
Broj predmeta
10642420 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377182777
Neto teža na 100
12,300 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 20 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 40,32 mm |
| Visina glave (k) | 10,16 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 12 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A4 M 20X50