ISO 10642 A4 M 2X6
Upušt. vijci s unut. Šesterobr. Prihv.
Broj predmeta
1064242 6
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377386878
Neto teža na 100
0,015 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
1064242 6
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377386878
Neto teža na 100
0,015 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 6 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 4 mm |
| Visina glave (k) | 1,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 1,3 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Karakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 10642 A4 M 2X6