ISO 14579 A2-70 M 10X40 TX50
Cilind. vijci sa šesterokrakim zvjezdastim upustom
Broj predmeta
14579210 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377348937
Neto teža na 100
3,290 kg
Broj predmeta
14579210 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377348937
Neto teža na 100
3,290 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX50 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 10 mm |
| Duljina navoja (b) | 40 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Za zavijčavanje u strojarstvu, industriji namještaja, na području sanitarija i izvedbe sustava za grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida.
Područje primjene
StrojarstvoBrošure o proizvodima
Share ISO 14579 A2-70 M 10X40 TX50