ISO 14579 A2-70 M 8X60/60 TX40
Cilind. vijci sa zvjezd. upustom i ozubljenjem
Broj predmeta
14579208 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377256164
Neto teža na 100
2,690 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
14579208 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377256164
Neto teža na 100
2,690 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 13 mm |
| Visina glave (k) | 8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX40 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Duljina navoja (b) | 60 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Zaporno ozubljenjeSmanjuje rizik od otpuštanja vijka
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Za zavijčavanje na području montažnih potkonstrukcija fotonaponskih sustava.Primjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida.
Područje primjene
Solarni sustavBrošure o proizvodima
Share ISO 14579 A2-70 M 8X60/60 TX40