ISO 14579 A4-70 M 5X10 TX25
Cilind. vijci sa šesterokrakim zvjezdastim upustom
Broj predmeta
1457945 10
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377350343
Neto teža na 100
0,270 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
1457945 10
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377350343
Neto teža na 100
0,270 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| Duljina navoja (b) | 10 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 8,5 mm |
| Visina glave (k) | 5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Za zavijčavanje u strojarstvu, industriji namještaja, na području sanitarija i izvedbe sustava za grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida.
Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 14579 A4-70 M 5X10 TX25