ISO 14580 A4-070 M 8X65/65 TX45
Cilind. vijci sa zvjezdastim upustom, niske glave
Broj predmeta
1458048 65/65
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377414175
Neto teža na 100
2,520 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
1458048 65/65
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377414175
Neto teža na 100
2,520 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 65 mm |
| Duljina navoja (b) | 65 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 13 mm |
| Visina glave (k) | 5,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX45 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Za zavijčavanje u strojarstvu, industriji namještaja, na području sanitarija i izvedbe sustava za grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida.
Područje primjene
Strojarstvo, Ostale primjeneKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostBrošure o proizvodima
Share ISO 14580 A4-070 M 8X65/65 TX45