ISO 14581 A2 M 4X55/55 TX20
Vijci s upušt. glav. sa šesterokr. zvjezd. upustom
Broj predmeta
1458124 55
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377232649
Neto teža na 100
0,452 kg
Broj predmeta
1458124 55
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377232649
Neto teža na 100
0,452 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 55 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 8,4 mm |
| Visina glave (k) | 2,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 14581 A2 M 4X55/55 TX20