ISO 14581 A4-070 M 5X75/75 TX25
Vijci s upušt. glav. sa šesterokr. zvjezd. upustom
Broj predmeta
1458145 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377287441
Neto teža na 100
0,974 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
1458145 75
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377287441
Neto teža na 100
0,974 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 75 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 9,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 14581 A4-070 M 5X75/75 TX25