ISO 14581 A4-070 M 6X85/85 TX30
Vijci s upušt. glav. sa šesterokr. zvjezd. upustom
Broj predmeta
1458146 85
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377287601
Neto teža na 100
1,577 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
1458146 85
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377287601
Neto teža na 100
1,577 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 85 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 11,3 mm |
| Visina glave (k) | 3,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 14581 A4-070 M 6X85/85 TX30