ISO 14581 A4 M 3X4 TX10
Vijci s upušt. glav. sa šesterokr. zvjezd. upustom
Broj predmeta
1458143 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377232892
Neto teža na 100
0,029 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
1458143 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377232892
Neto teža na 100
0,029 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 4 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 5,5 mm |
| Visina glave (k) | 1,65 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX10 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoKarakteristike
- “0” = smanjena nosivostShare ISO 14581 A4 M 3X4 TX10