ISO 14583 A2 M 2,5X25 TX8
Lećasti vijci sa šesterokrakim zvjezdastim upustom
Broj predmeta
14583225 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377233158
Neto teža na 100
0,100 kg
Broj predmeta
14583225 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377233158
Neto teža na 100
0,100 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 5 mm |
| Visina glave (k) | 2,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX8 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 14583 A2 M 2,5X25 TX8