ISO 14583 A4 M 2X20 TX6
Lećasti vijci sa šesterokrakim zvjezdastim upustom
Broj predmeta
1458342 20
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377177353
Neto teža na 100
0,050 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
1458342 20
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377177353
Neto teža na 100
0,050 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 4 mm |
| Visina glave (k) | 1,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX6 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 14583 A4 M 2X20 TX6