ISO 14583 A4 M 4X14 TX20
Lećasti vijci sa šesterokrakim zvjezdastim upustom
Broj predmeta
1458344 14
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377177605
Neto teža na 100
0,210 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
1458344 14
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377177605
Neto teža na 100
0,210 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 14 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 8 mm |
| Visina glave (k) | 3,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 14583 A4 M 4X14 TX20