ISO 14584 A2 M 8X35 TX45
Vijci s upušt. lećastom glav. i Zvjez. Upustom
Broj predmeta
1458428 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377345110
Neto teža na 100
1,410 kg
Broj predmeta
1458428 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377345110
Neto teža na 100
1,410 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 15,8 mm |
| Visina glave (k) | 4,65 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX45 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 14584 A2 M 8X35 TX45