ISO 14584 A4 M 5X60/60 TX25
Vijci s upušt. lećastom glav. i Zvjez. Upustom
Broj predmeta
1458445 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377291851
Neto teža na 100
0,819 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
1458445 60
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377291851
Neto teža na 100
0,819 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 9,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 14584 A4 M 5X60/60 TX25