ISO 14584 A4 M 6X22 TX30
Vijci s upušt. lećastom glav. i Zvjez. Upustom
Broj predmeta
1458446 22
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377291998
Neto teža na 100
0,513 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
1458446 22
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377291998
Neto teža na 100
0,513 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 22 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 11,3 mm |
| Visina glave (k) | 3,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare ISO 14584 A4 M 6X22 TX30